پاورپوینت جایزه ملی کیفیت ایران : معیارها و سطوح

پاورپوینت جایزه ملی کیفیت ایران : معیارها و سطوح

پاورپوینت جایزه ملی کیفیت ایران : معیارها و سطوح

دانلود پاورپوینت جایزه ملی کیفیت ایران در 75 اسلاید با فرمت pptx

مشخصات فایل

تعداد صفحات 75
حجم 6280/294 کیلوبایت
فرمت فایل اصلی pptx

توضیحات کامل

دانلود پاورپوینت جایزه ملی کیفیت ایران جهت رشته مدیریت در قالب 75 اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش

 

 

 

تعريف جايزه ملي كيفيت ايران

جايزه ملي كيفيت ايران، فرايندي است ملي كه بر اساس مصوبه يکصد و دومين جلسه شوراي عالي استاندارد پايه‌گذاري شد و بر اساس تصميمات شوراي سياستگذاري مربوط متشکل از نمايندگان رده بالاي جامعه ملي ذينفعان و بر طبق مفاد مستندات مرتبط اداره مي‌شود و طي آن همه ساله در هفته کيفيت و ترجيحاً در روز ملي کيفيت (18 آبان) به برترين سازمانهاي ايراني حایز شرايط در بخشهاي مختلف كشور كه در زمينه ارتقای كيفيت محصول خود فعاليتهاي چشمگيري را انجام داده‌اند، گواهينامه، تقديرنامه يا تنديس جايزه کيفيت اعطا مي‌شود.

 

 

 

آخرين ويرايش مدل جايزه ملي کيفيت ايران پس از اجرای دوره چهارم، با رويکرد «محصول با کيفيت حاصل سازمان سرآمد است» با استفاده از آخرين دستاوردهای دانش مديريت کيفيت و تجربيات ارزنده بدست‌آمده در چهار دوره گذشته، با تغييراتي قابل ملاحظه در مدل جايزه و سيستم ارزيابي آن تکميل و مصوب شده است.

 

 

جايزه ملي كيفيت ايران بر اساس نتايج ارزيابي عملكرد سازمانهاي متقاضي در رابطه با طراحی، توليد و عرضه محصول و ارایه خدمت و با توجه به معيارهاي مدل اعطا مي‌شود. اين جايزه شامل سطوحي است که براي تعيين آنها ارزيابي همه‌جانبه و كاملي از فعاليتهاي عملياتي و كيفي سازمان در ارتباط با محصول از جمله پايداري توليد و خدمات آن و مطابقت با نيازمنديهاي مشتريان و ساير ذينفعان انجام مي‌شود. در طراحي مدل جايزه ملی كيفيت ايران به مفاهيم، اصول و مبانی ارزشي و كاربردي کيفيت توجه خاصی مبذول شده است.

 

 

 

عنوان :

تعریف جایزه ملی کیفیت ایران

اهداف جایزه ملی کیفیت ایران

مزایا و فواید جایزه ملی کیفیت ایران

مفاهیم جایزه ملی کیفیت ایران

اصول و مفاهيم بنیادین جایزه ملی کیفیت ایران

اصول مدیریت کیفیت

معیارها و نماي جایزه ملی کیفیت ایران

نحوه ارزيابي سازمانها

سطوح جایزه ملی کیفیت ایران


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود

این فایل با کیفیت بالا برای ارائه تهیه شده است

پشتیبانی فوری در صورت مشکل در دانلود فایل اول لطفا پیامک , تلگرام و تماس 09214087336