دانلود چارچوب و مبانی نظری در مورد مراحل چرخه عمر شرکت با فرمت word

دانلود چارچوب و مبانی نظری در مورد مراحل چرخه عمر شرکت با فرمت word

دانلود چارچوب و مبانی نظری در مورد مراحل چرخه عمر شرکت با فرمت word

خرید و دانلود فصل دوم پایان نامه و ادبیات نظری مراحل چرخه عمر شرکت با فرمت docx در قالب 19 صفحه ورد

مشخصات فایل

تعداد صفحات 19
حجم 69/899 کیلوبایت
فرمت فایل اصلی doc

توضیحات کامل

خرید و دانلود فصل دوم پایان نامه و ادبیات نظری مراحل چرخه عمر شرکت با فرمت docx در قالب 19 صفحه ورد بصورت کامل و جامع با قابلیت ویرایش

 

 

 

در مرحله رشد سریع، فروش به سرعت افزایش می یابد و در نتیجه بنیان گذار در سرمایه گذاری هایش دقت لازم را به خرج نمی دهد. او برای نتایج برنامه ریزی نمی کند، بلکه فقط انتظار آنها را می کشد. در این دوره گرایش به فروش ممکن است نتایج غیر منتظره ای در پی داشته باشد. واحد تجاری در مرحله رشد سریع، انتظار سود به صورت درصد ثابتی از فروش  را دارد. بنابراین تصور می کند فروش بیشتر به معنای سود بیشتر است. حسابداری بهای تمام شده ناکارا بوده و در نتیجه ممکن است بیشتر بفروشد ولی به جای کسب سود، زیان ده باشد. به منظور افزایش فروش به مشتریان تخفیف داده همچنین به فروشندگان حق العمل می دهد. به لحاظ رشد سریع، آهنگ تغییرات اقلام بهای تمام شده بی اثر خواهد بود. در نتیجه معمولا قیمت تمام شده کالایی را که فروخته نمی داند و حتی قیمت خالص کالایی را که فروخته شده کمتر از بهای تمام شده آن محاسبه می کند و در نتیجه هرچه بیشتر می فروشد بیشتر متحمل زیان می شود.

 

 

بلوغ در این مرحله واحد تجاری دوباره متولد می‌شود. اولین تولدی كه در مرحله طفولیت صورت گرفت، در واقع تولد فیزیكی بود. اكنون در مرحله بلوغ ، واحد تجاری مستقل از موسسانش تولدی دوباره می‌یابد، تولدی احساسی و شخصیتی. از علل اساسی دشواری انتقال به این مرحله می‌توان به موارد: الف) تفویض اختیار، ب) دگرگونی در رهبری و ج) جابجایی اهداف اشاره كرد. 

 

 

 

فهرست مطالب

تئوري چرخه عمر شرکت

2-2-1) مراحل چرخه عمر شرکت

2-2-1-1) دوران رشد

2-2-1-2) دوران پیری

 نحوه عملكرد و تعيين موقعيت واحد های تجاری در منحني چرخه عمر

2-2-3) ویژگی­های مالی واحد های تجاری در مراحل مختلف چرخه عمر شركت

پیشینه

منابع


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود

این فایل با کیفیت بالا برای ارائه تهیه شده است

پشتیبانی فوری در صورت مشکل در دانلود فایل اول لطفا پیامک , تلگرام و تماس 09214087336