دانلود چارچوب و مبانی نظری در مورد سرمایه گذاری و منابع داخلی با فرمت word

دانلود چارچوب و مبانی نظری در مورد سرمایه گذاری و منابع داخلی با فرمت word

دانلود چارچوب و مبانی نظری در مورد سرمایه گذاری و منابع داخلی با فرمت word

خرید و دانلود فصل دوم پایان نامه و ادبیات نظری درباره سرمایه گذاری و منابع داخلی با فرمت docx در قالب 39 صفحه ورد

مشخصات فایل

تعداد صفحات 39
حجم 70/169 کیلوبایت
فرمت فایل اصلی doc

توضیحات کامل

خرید و دانلود فصل دوم پایان نامه و ادبیات نظری درباره سرمایه گذاری و منابع داخلی با فرمت docx در قالب 39 صفحه ورد بصورت کامل و جامع با قابلیت ویرایش

 

 

 

در مدل شتابنده سرمایه گذاری، تقاضا برای کالاهای سرمایه ای را با تغییر در فروش ستانده و تغییرات انگیزه در صرف هزینه برای سرمایه مرتبط می داند. (فازاری و دیگران،1998) با انتقاد عمده ای که بر مدل شتابنده فروش وارد بود، مدل نئوکلاسیک سرمایه گذاری مطرح شد که پیشگام آن جورگنسن بود. انتقادی که بر مدل شتابنده فروش می رفت، این بود که قیمت نسبی سرمایه یا خدمات سرمایه ای را در نظر می گیرد. در عمومی ترین شکل، مدل نئوکلاسیک از ارائه راه حل برای مساله پویای تقاضا ایجاد شده که سطح بهینه سرمایه شرکت را طی زمان تعیین می کند، تغییر در تقاضا برای خدمات سرمایه ای در راستای استهلاک سرمایه موجود، میزان سرمایه گذاری را معین می کند.

 

 

 

در بازارهای داده و ستانده کاملا رقابتی، تقاضای بهینه شرکت ها برای خدمات سرمایه به قیمت ستانده و قیمت نسبی داده  های مختلف که شامل هزینه سرمایه است، بستگی دارد. جورگنسن از تغییر شکل ساده تقاضای بهینه مبتنی بر تابع کاب- داگلاس استفاده کرد. این تغییر امکان می دهد که تقاضا برای سرمایه به عنوان تابعی از هزینه نسبی خدمات سرمایه شرح داده شود که اثر قیمت سایر عوامل در سطح ستانده یا فروش نیز در مدل آورده شده است. در کل می توان گفت، در مدل های نئوکلاسیک، معیارهای ستانده و هزینه سرمایه (نرخ بهره واقعی) و مالیات، تقاضای سرمایه گذاری را تشریح می کند که مستقل از ساختار مالی شرکت است. در مدل نئوکلاسیک در صورتی که شرکت تابع تولید کاب داگلاس داشته باشد، میزان سرمایه مطلوب، درصدی از نسبت فروش به قیمت نسبی سرمایه است.(آنجلوپولوس،2004)

 

 

 

فهرست مطالب

تأمین مالی و سرمایه گذاری

2-4-1 منابع داخلی و سرمایه گذاری

2-4-2 منابع داخلی و مدل های سرمایه گذاری

2-4-3 محدودیت مالی و سرمایه گذاری جریان نقدی

منابع


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود

این فایل با کیفیت بالا برای ارائه تهیه شده است

پشتیبانی فوری در صورت مشکل در دانلود فایل اول لطفا پیامک , تلگرام و تماس 09214087336